Warszawskie ORZO Koneser zatrudni Barmana/kę, Warszawa

  • Gastronomia
  • Warszawa
  • 02/09/2024
  • 5.000 zł - 6.000 zł /miesięczne
  • Zlecenie

Lokalizacja pracy: Restauracja w sercu Placu Konesera, Warszawa

Opis roli: Poszukujemy pełnej energii osoby na stanowisko barmana/barmanki do naszej restauracji, znajdującej się w klimatycznej okolicy Placu Konesera. W tej roli będziesz odpowiadać za tworzenie oryginalnych drinków i dbanie o wyjątkową atmosferę przy barze, aby każdy gość czuł się wyjątkowo.

Główne zadania:

  • Przygotowywanie i podawanie napojów oraz drinków zgodnie z wytycznymi i standardami.
  • Dbanie o doskonałą obsługę klienta i budowanie przyjaznej atmosfery.
  • Utrzymywanie porządku i estetyki w miejscu pracy oraz na barze.
  • Współdziałanie z innymi członkami zespołu restauracji, aby zapewnić płynne funkcjonowanie obsługi gości.

Wymagania:

  • Zdolność pracy w szybkim tempie oraz umiejętność radzenia sobie z presją.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, kreatywność i wysoka kultura osobista.
  • Gotowość do nauki i otwartość na nowe wyzwania związane z pracą barmańską.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację i doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będą dodatkowym atutem.

Co oferujemy:

  • Stawkę godzinową wynoszącą od 23 do 27 zł netto.
  • Przyjazne środowisko pracy z możliwością współpracy z doświadczonym zespołem.
  • Szansę na rozwój zawodowy oraz awans w ramach naszej restauracji.
  • Elastyczne godziny pracy dostosowane do Twoich potrzeb.
  • Udział w szkoleniach i warsztatach barmańskich.

Zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu, aby wspólnie tworzyć niezapomniane chwile dla naszych gości!