Praca w klubie oferty pracy

Szukaj

0 km
0 km
+10 km
+15 km
+30 km
+50 km
+75 km
+100 km

Szukaj

Kategoria

Rodzaj

Data dodania

Aplikuj jednym kliknięciem

Zarejestruj się i skorzystaj za darmo ze wszystkich funkcji.

Zarejestruj się

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

Praca w klubie – na czym polega?

Praca w klubie to szerokie pojęcie. W klubach możesz wykonywać różne zajęcia – mniej i bardziej absorbujące, lepiej i gorzej płatne. Na czym polega praca w klubie i czy warto ją wykonywać?

 

Praca klub nocny – jakie stanowiska oferuje?

Praca w klubie nocnym do wyzwanie dla osób, które lubią wstawać rano i chodzić spać wcześnie, jednak dla nocnych marków, taka oferta będzie idealna. W klubie nocnym możesz znaleźć wiele różnego rodzaju stanowisk. Najpopularniejsze to:

  • DJ
  • ochroniarz
  • hostessa
  • barman lub barmanka
  • tancerka, tancerz
  • obsługa kelnerska
  • selekcjonerka lub selekcjoner.

Stanowiska nieznacznie różnią się między sobą, jeśli chodzi o zakres obowiązków, zależnie od miejsca, w którym ubiegasz się o pracę. W mniej renomowanych klubach pracę hostessy często łączy się z obsługą barmańską, a im wyższy poziom miejsca, w których chcesz pracować, tym stanowiska będą bardziej wyspecjalizowane. Dobrze jest wyszkolić się w jednym fachu i to w nim szukać zatrudnienia.

 

Czy praca w klubie nocnym jest ciężka?

Kluby nocne to miejsca, w których zabawa trwa najczęściej do białego rana. Dzieje się tak jednak tylko w weekendy. Większość klubów nocnych w tygodniu jest albo zamknięta, albo zamykana wcześniej. Jeśli szukasz etatowego zajęcia, sprawdź najpierw, czy klub, do którego ubiegasz się o pracę nie pracuje przypadkiem tylko w weekendy. Jeśli jednak tak, miej jednak świadomość, że podczas weekendu można naprawdę sporo zarobić. Pensja plus całkiem spore napiwki sprawiają, że często pracując tylko i wyłącznie w weekendy możesz spokojnie utrzymać się przez cały miesiąc. Dlatego też, praca klubowa dla studentów jest idealna.


Czy praca w klubie nocnym jest ciężka? To zależy, jak Twój organizm czuje się w nocy. Jeśli lubisz nocne życie, praca taka będzie dla Ciebie przyjemnością. Warto jednak wiedzieć, że zajęcia te są wyczerpujące fizycznie – i to praktycznie bez względu na rodzaj wykonywanej pracy. Jedynie praca na selekcji przed klubem, czy praca DJ-a jest mniej męcząca fizycznie.

 

Praca w klubie – dla kogo?

Praca wieczorami w klubie to idealne zajęcie dla studentów. Natomiast praca w klubie muzycznym to gratka dla wszystkich melomanów. Z uwagi na specyfikę zajęcia, jest to praca raczej dla młodych osób, choć starsi też szukają zatrudnienia w klubach. Warto jednak mieć świadomość, że większość klubów woli zatrudnić młodsze osoby ze względu na kwestie finansowe (brak podatków dla osób 26 roku życia) oraz tempo pracy. Są jednak kluby, gdzie wiek nie gra roli.


 Ważna jest natomiast aparycja. Hostessy do pracy w klubach są starannie wybierane, a w wymaganiach, oprócz dobrej prezencji, liczy się także komunikatywność, szeroki uśmiech, a często także znajomość różnych języków. Zarobki w pracy klubowej są naprawdę dobre – najczęściej kilkaset złotych za noc to minimum, a do wszystkiego warto doliczyć także napiwki, które są w niektórych miejscach całkiem spore. Praca w klubie to profesja raczej dla młodych osób, które szukają zajęcia weekendowego – z czasem jednak może ono stać się stałym sposobem na życie.