Kucharz Gniewkowo pod Toruniem - Hotel Restaracja Harasówka, Gniewkowo

  • Gastronomia
  • Gniewkowo
  • 24/09/2024
  • 32 zł - 43 zł /godzinowo
  • Pełny etat

Hotel Harasówka, położony w Gniewkowie, 15 km od Torunia, zatrudni kucharza lub kucharkę.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny grafik, dopasowany do Twoich preferencji
  • Współpracę opartą na dialogu i wzajemnym szacunku
  • Pracę w dużej, nowoczesnej i dobrze wyposażonej kuchni
  • Zatrudnienie w firmie z ponad 30-letnią tradycją i ugruntowaną pozycją na rynku
  • Pracę w stałym, zgranym zespole
  • Możliwość rozwoju w przyjaznym środowisku

Nasza restauracja serwuje tradycyjne dania kuchni polskiej i organizuje imprezy okolicznościowe dla gości hotelowych oraz restauracyjnych.

Obowiązki:

  • Przygotowywanie potraw według ustalonych standardów
  • Dbanie o jakość i estetykę serwowanych dań
  • Utrzymanie czystości na stanowisku pracy
  • Praca zespołowa
  • Przygotowywanie składników do potraw
  • Kontrola jakości produktów i zapasów
  • Przestrzeganie zasad higieny i bezpieczeństwa

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku kucharza
  • Znajomość technik kulinarnych oraz standardów sanitarnych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność
  • Aktualne uprawnienia sanitarno-epidemiologiczne
  • Dobra organizacja pracy

Jeśli masz pasję do gotowania i chcesz rozwijać swoje umiejętności, zapraszamy do aplikowania!