Kucharz do produkcji dań gotowych, Wołomin

  • Gastronomia
  • Wołomin
  • 23/08/2024
  • Porozumienie w sprawie wynagrodzeń
  • Pełny etat

Firma EAT ME Sp. z o.o. poszukuje KUCHARZA

Co oferujemy?

  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku (praca w Wołominie i okolicach),
  • Praca w godzinach 6:00-14:00,
  • Przyjazne środowisko pracy w zgranym zespole,
  • Atrakcyjny pakiet motywacyjny (ubezpieczenie grupowe, karnet na siłownię).

Czego oczekujemy?

  • Ścisłe przestrzeganie przepisów BHP,
  • Umiejętność prawidłowego korzystania z urządzeń kuchennych i maszyn,
  • Dokładność, odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu obowiązków,
  • Zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy,
  • Umiejętność współpracy w zespole,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Główne zadania:

  • Przygotowywanie potraw zgodnie z ustalonymi przepisami,
  • Monitorowanie jakości i ilości surowców,
  • Organizacja i kontrola procesu przygotowywania dań pod kątem jakości i ilości,
  • Odpowiednie zarządzanie surowcami zgodnie z zaleceniami dotyczącymi przechowywania i zużycia,
  • Właściwe korzystanie z urządzeń i sprzętu kuchennego,
  • Wspieranie zespołu w procesie produkcyjnym,
  • Zapewnienie wysokiej jakości i terminowości przygotowywanych potraw.

Jeśli spełniasz nasze wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, zapraszamy do aplikowania!