Kucharz, Bydgoszcz

  • Gastronomia
  • Bydgoszcz
  • 22/08/2024
  • Porozumienie w sprawie wynagrodzeń
  • Pełny etat

Szukasz nowych wyzwań i czujesz, że praca w kuchni to Twoja pasja? Chcesz mieć wpływ na rozwój swojego miejsca pracy i brać udział w jego tworzeniu?

Jeśli tak, praca w restauracji „Cesky Port” w Bydgoszczy to coś dla Ciebie! Dołącz do naszego zespołu!

W związku z nowym projektem kulinarnym poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KUCHARZ

Miejsce pracy: Restauracja Cesky Port, ul. Stary Port 13, Bydgoszcz

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku kucharza
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość standardów HACCP
  • Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Dyspozycyjność, sumienność i zaangażowanie

Obowiązki:

  • Utrzymanie najwyższych standardów jakości potraw oraz obsługi w restauracji, usług bankietowych i cateringowych
  • Przygotowywanie dań zgodnie z przepisami i standardami restauracji
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • Rzetelne wykonywanie powierzonych zadań

Oferujemy:

  • Interesującą pracę pełną wyzwań w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o zlecenie lub umowy o pracę
  • Zniżki na noclegi i usługi gastronomiczne we wszystkich hotelach sieci FOCUS HOTELS
  • Rabaty na zakupy w sklepach marki QUIOSQUE

Jeśli jesteś zainteresowany, czekamy na Twoją aplikację!