Koordynator sali, Gliwice

  • Gastronomia
  • Gliwice
  • 26/08/2024
  • Porozumienie w sprawie wynagrodzeń
  • Pełny etat

Jesteśmy częścią globalnej Grupy Compass, jednej z czołowych firm gastronomicznych na świecie, specjalizującej się w żywieniu zbiorowym. W związku z otwarciem nowej restauracji poszukujemy osób na stanowisko:

KOORDYNATOR SALI (KIEROWNIK ZMIANY)

Lokalizacja: Gliwice, ul. Opla (Restauracja dla pracowników)

Praca od poniedziałku do piątku, zmiany 8-godzinne w godzinach 4:00-16:00.

Zakres obowiązków:

  • Zamknięcie i rozliczenie zmiany,
  • Wykonywanie drobnych prac biurowych, takich jak wprowadzanie faktur do systemu,
  • Obsługa kasy fiskalnej i wydawanie posiłków,
  • Pomoc przy pracach kuchennych,
  • Szybkie reagowanie w nagłych sytuacjach,
  • Motywowanie i wspieranie zespołu.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne,
  • Biegłość w obsłudze pakietu MS Office,
  • Ważne badania sanitarno-epidemiologiczne.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie, początkowo na umowę zlecenie z opcją przejścia na umowę o pracę,
  • System premiowy uzależniony od wyników,
  • Szkolenia wewnętrzne,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Darmowe posiłki pracownicze,
  • Szeroki pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do kart sportowych, a także wsparcie prawne, finansowe i psychologiczne, kwartalne premie za wyniki restauracji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.