Kelner/kelnerka, Lubin

  • Gastronomia
  • Lubin
  • 30/08/2024
  • 28 zł - 30 zł /godzinowo
  • Zlecenie

Restauracja Chinkalnia w Lubinie (Rynek 1A) szuka nowego członka zespołu do obsługi klienta!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy gruzińską restauracją, która od kilku lat gości w Lubinie, oferując smaki prosto z Kaukazu! Nasze menu pełne jest pysznych dań, aromatycznych alkoholi i deserów, które łączą w sobie autentyczność i jakość. Do tego dbamy o przystępne ceny i przyjazną obsługę, aby każdy gość czuł się u nas wyjątkowo.

Kogo szukamy?

Idealny kandydat to osoba:

  • Z doświadczeniem w gastronomii, ale jeśli go nie masz, to żaden problem – wszystkiego Cię nauczymy!
  • Komunikatywna, pełna energii i pozytywnego nastawienia.
  • Chętna do nauki i rozwoju, która chce mieć realny wpływ na sukces naszego zespołu.
  • Szukająca pracy, do której przychodzi się z uśmiechem na twarzy!

Twoje zadania:

  • Obsługa naszych gości i dbanie o ich zadowolenie.
  • Utrzymanie porządku w lokalu.
  • Udział w akcjach promocyjnych.
  • Obsługa kasy fiskalnej, systemu POS i terminalu płatniczego.

Co oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkowymi premiami.
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole.
  • Możliwość rozwoju i awansu.

Jeśli czujesz, że to praca dla Ciebie, dołącz do nas i zostań częścią naszego zespołu!