Dietetyk/technolog żywności, Chorzów

  • Gastronomia
  • Chorzów
  • 26/08/2024
  • Porozumienie w sprawie wynagrodzeń
  • Pełny etat

Rekeep Polska to firma otwarta na różnorodność, obecnie poszukująca osób na stanowisko Dietetyka do naszego zespołu.

Miejsce pracy: Chorzów
Godziny pracy: 05:00 - 13:00

Zakres obowiązków:

  • Monitorowanie jakości pracy i efektywności zespołu,
  • Współpraca z kierownictwem,
  • Dbanie o przestrzeganie zasad higieny i BHP w kuchni.

Wymagania:

Poszukujemy osób odpowiedzialnych i zaangażowanych w wykonywanie swoich obowiązków.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia,
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Więcej informacji na temat warunków zatrudnienia uzyskasz, dzwoniąc pod numer: 885503031.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Rekeep Polska S.A. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Traktorowej 126/202, 91-204 Łódź. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych można kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych za pomocą podanego adresu e-mail. Administrator może przekazać Twoje dane osobowe do Spółki (Współadministratora), z którą współtworzy Grupę Kapitałową Rekeep Polska S.A. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji oraz zawarcia umowy o pracę lub innej umowy cywilnoprawnej. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu lub ograniczenia ich przetwarzania. Brak podania danych osobowych uniemożliwi udział w procesie rekrutacyjnym. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności na stronie internetowej www.rekeep.pl.

Klauzula RODO:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Rekeep Polska S.A. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Traktorowej 126/202, 91-204 Łódź. W sprawie przetwarzania Twoich danych osobowych możesz skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych za pomocą adresu e-mail. Administrator może przekazać Twoje dane osobowe do Spółki (Współadministratora), z którą współtworzy Grupę Kapitałową Rekeep Polska S.A. Przetwarzanie danych odbywa się w celu przeprowadzenia rekrutacji i zawarcia umowy o pracę lub innej umowy cywilnoprawnej. Masz prawo do żądania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu lub ograniczenia przetwarzania. Brak podania danych osobowych uniemożliwi udział w procesie rekrutacyjnym. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności na stronie internetowej www.rekeep.pl.