PILNE! KELNERKA DO KLUBU NOCNEGO! - OD JUŻ, CENTRUM WARSZAWY, Warszawa

  • Kelnerki i barmanki
  • Warszawa
  • 18/04/2024
  • 1.000 zł - 2.000 zł /Tygodniowo
  • Pilne

Cześć :)

Poszukiwana konunikatywna, zaangażowana dziewczyna do pracy jako kelnerka, klub Golden Moon ul. Foksal 18, ścisłe centrum Warszawy. Dyzpozycyjność do podjęcia pracy OD ZARAZ!

Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego uczymy od podstaw :) Wystarczy umiejętność sprzedaży.

Obowiązki:

Przedstawianie, omawianie i sprzedaż produktów z karty

Dbanie o ogólny porządek w lokalu ( po zakończonej zmianie nie sprzątamy klubu)

Dbanie o dobry wizerunek lokalu

Wymagania :

Biegła znajomość języka angielskiego

Pełnoletność - warunek konieczny

Dyspozycyjność w  godzinach nocnych - od 20:00

Dyspozycyjność minimum 3 noce w tygodniu, w tym weekendy

Oferujemy :

umowę od pierwszego dnia pracy

Grafik ustalany raz w tygodniu

Terminowe wypłaty raz w tygodniu - śrefdnio od około 1,5tys tygodniowo w górę ( zarobki uzależnione od dyspozycyjności, zaangażowania ) - brak górnych limitów

Płatny okres szkoleniowy - 2 tygodnie --> 150 zł netto zmiana ( nauka karty, termianli płatniczych, sprzedaży etc.), po szkolniu praca na % od sprzedaży

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV lub danych kontaktowych :) Umówimy się na rozmowę :)