Kelnerka / Kelner Sopot, Sopot

  • Gastronomia
  • Sopot
  • 21/10/2024
  • 28 zł - 35 zł /godzinowo
  • Pełny etat

Kelner/Kelnerka w Restauracji TAWERNA MOLO przy sopockim molo

Opis stanowiska: Restauracja TAWERNA MOLO w Sopocie poszukuje gościnnych i uśmiechniętych osób na stanowisko kelnera/kelnerki. Idealny kandydat łatwo nawiązuje kontakt z gośćmi i dba o wysoki standard obsługi.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na sali.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Uśmiech i pozytywne nastawienie.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Dyspozycyjność, w tym możliwość pracy w weekendy.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: od 28,10 zł brutto/h, w zależności od doświadczenia.
  • Dodatkowe uznaniowe oraz serwis doliczany do rachunku.
  • Więcej szczegółów na spotkaniu w restauracji.

Jak aplikować: CV prosimy przesyłać na podany adres e-mail, z dopiskiem stanowiska w temacie.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r."