ZMYWAK / prace sprzątające, Bielsko-Biała

  • Gastronomia
  • Bielsko-Biała
  • 02/09/2024
  • 4.000 zł - 5.000 zł /miesięczne
  • Pełny etat

Dołącz do naszego zespołu w GRUNT! ☕️

#GruntToDobraKawa i to właśnie ona przywiodła nas na Nowe Miasto! Od prawie dwóch lat jesteśmy obecni na bielskim rynku gastronomicznym, oferując wyjątkowe doświadczenia pod marką GRUNT – palarni kawy. Nasze miejsce łączy w sobie palarnię, kawiarnię, mikro-piekarnię oraz restaurację, gdzie stawiamy na najwyższą jakość kawy, pieczywa i jedzenia.

Tworzymy miejsce, które jest powrotem do korzeni – doskonała kawa, pyszne jedzenie, dobra muzyka i przyjemna atmosfera. Jeśli szukasz pracy, która łączy te elementy i chcesz się rozwijać razem z nami, zapraszamy do aplikowania na stanowisko zmywak / pomoc kuchenna.

Kogo szukamy?

Poszukujemy osoby ambitnej, pracowitej i chętnej do rozwoju. Jeśli lubisz dbać o porządek, masz pozytywne nastawienie i potrafisz pracować zespołowo, to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na zmywaku lub w sprzątaniu.
  • Zaangażowania i gotowości do pracy.
  • Dbałości o czystość i porządek.
  • Dyspozycyjności i umiejętności współpracy w zespole.

Twoje zadania:

  • Praca na zmywaku i dbanie o prawidłowy obrót naczyń.
  • Pomoc w serwisie przez wnoszenie i znoszenie posiłków.
  • Wykonywanie czynności porządkowych.
  • Realizacja zadań powierzonych przez Szefa Kuchni lub Zastępcę Szefa Kuchni.
  • Praca w elastycznym grafiku, około 100 godzin miesięcznie, obejmującym dni powszednie oraz weekendy.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Oferujemy elastyczne godziny pracy w kreatywnym i dynamicznym zespole. Nasze miejsce to nie tylko praca, ale też społeczność, którą tworzymy razem z naszymi gośćmi i współpracownikami.

Jak aplikować?

Wyślij swoje CV na adres mailowy: rekrutacja@we-coffee.pl z dopiskiem stanowiska, na które aplikujesz.

Do zobaczenia w GRUNT! 🌿