Pracownik kuchni śniadaniowej, Łódź

  • Gastronomia
  • Łódź
  • 27/08/2024
  • Porozumienie w sprawie wynagrodzeń
  • Zlecenie

Caffe Przy Ulicy poszukuje osób do pracy na kuchni śniadaniowej w następujących lokalizacjach:

  • Rzgowska 219 (Górna - Chojny)
  • Kostki-Napierskiego 1 (Polesie - Retkinia)
  • Wici 32 (Bałuty - TEO)

Kogo szukamy?
Poszukujemy osób, które mają doświadczenie w gastronomii oraz posiadają książeczkę sanepidowską (mile widziane).

Obowiązki:

  • Przygotowywanie dań z oferty śniadaniowej,
  • Dbanie o jakość serwowanych posiłków,
  • Utrzymywanie czystości na stanowisku pracy i w sali.

Wymagania:

  • Minimalna liczba przepracowanych zmian: 4 tygodniowo.

Oferujemy:

  • Elastyczny grafik pracy,
  • Praca na dwie zmiany: 7:00-14:00 oraz 14:00-20:00,
  • Regularne, comiesięczne wynagrodzenia,
  • Dodatki w postaci posiłków pracowniczych,
  • Możliwość skorzystania z pakietu medycznego i ubezpieczenia.

Jak aplikować?
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Klauzula RODO:
CV kandydatów, które nie zostaną rozpatrzone w bieżącym procesie rekrutacji, są przechowywane przez okres jednego miesiąca na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, po czym są usuwane. Dane osobowe kandydatów nie będą przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacje nie są odsyłane, a kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Kandydaci, którzy są zainteresowani udziałem w przyszłych rekrutacjach, proszeni są o zamieszczenie w swoim CV klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Caffe przy ulicy sp. z o.o, sp. k. z siedzibą w Łodzi przy ul. Łagiewnickiej 120, zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji."