Praca dla studenta - Lodziarnia, Zabrze

  • Gastronomia
  • Zabrze
  • 26/08/2024
  • Porozumienie w sprawie wynagrodzeń
  • Zlecenie

Poszukujemy osób do 26. roku życia do pracy w lodziarni „Ti amo gelato” w Zabrzu przy ul. Heweliusza. Oferta skierowana jest do osób uczących się, które posiadają status studenta. Chętnych zapraszamy do przesyłania CV wraz z aktualną klauzulą o ochronie danych osobowych.

Twoje zadania:

  • Profesjonalna obsługa klientów lodziarni,
  • Przygotowanie i sprzedaż produktów z naszego menu,
  • Utrzymywanie czystości na stanowisku pracy i w jego otoczeniu,
  • Dbałość o pozytywny wizerunek naszego lokalu.

Nasze oczekiwania:

  • Pogodne usposobienie i otwartość w kontaktach z klientami,
  • Uczciwość, komunikatywność i chęć do pracy,
  • Status ucznia lub studenta,
  • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna (lub gotowość do jej wyrobienia),
  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi kasy fiskalnej i zdolności manualne.

Co oferujemy:

  • Elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb,
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, doświadczenia i zaangażowania,
  • Szkolenie dla osób bez doświadczenia w branży,
  • Pracę w nowoczesnym i przyjaznym środowisku.