Pizzer / Pizzerman / Kucharz, Legnica

  • Gastronomia
  • Legnica
  • 06/09/2024
  • 29 zł - 35 zł /godzinowo
  • Pełny etat

Restauracja New York Pizza Department w Legnicy, znana z rodzinnej atmosfery, poszukuje osób na stanowisko:

Kucharz / Pizzerman

Kogo potrzebujemy?

Poszukujemy osób dyspozycyjnych w weekendy (piątek-niedziela) na przynajmniej 20-25 godzin tygodniowo, a także kucharzy na pełen etat.

Szukamy kandydatów energicznych, zorganizowanych i zdyscyplinowanych, którzy posiadają dobrą kondycję fizyczną i nie mają problemu z pracą do późnych godzin wieczornych.

Co oferujemy?

  • Elastyczne formy zatrudnienia, zapewniając pracę od 25h do 50h tygodniowo,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe oraz dodatkowe bonusy, z wypłatami realizowanymi co tydzień,

  • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia branżowe oraz zniżki pracownicze,

  • Pracę w systemie zmianowym oraz elastyczny grafik,

  • Pracę w wyjątkowym miejscu o dogodnej lokalizacji,

  • Przyjazną atmosferę w pracy,

  • Pełne wdrożenie do obowiązków.

Jeśli jesteś komunikatywny, pozytywnie nastawiony i pełen energii, to zapraszamy do współpracy. Doświadczenie nie jest wymagane – wszystkiego Cię nauczymy!

Twoje obowiązki będą obejmować:

  • przygotowywanie półproduktów,

  • wypiekanie pizzy, smażenie kurczaków, gotowanie makaronów itp.,

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wynagrodzenie:

Oferujemy stawkę godzinową od 29 zł do 35 zł netto, w zależności od doświadczenia. Gwarantujemy także dodatkowe bonusy i premie.

Jeśli masz już doświadczenie i szukasz pracy w unikalnej atmosferze, to ta oferta jest dla Ciebie! Zapraszamy również studentów (umowa zlecenie) bez doświadczenia, ale z pozytywnym nastawieniem i chęcią do pracy. My nauczymy Cię wszystkiego, co trzeba!

Prześlij swoje CV lub skontaktuj się z nami, jeśli masz dodatkowe pytania.

Zapraszamy!