Kucharz / kucharz śniadaniowy, Wrocław

  • Gastronomia
  • Wrocław
  • 06/09/2024
  • Porozumienie w sprawie wynagrodzeń
  • Pełny etat

Active Hotel*, znajdujący się w kompleksie hotelowo-sportowym WKK Sport Center przy ul. Czajczej 19 we Wrocławiu (osiedle Kowale), poszukuje nowych członków zespołu na stanowisko:

Kucharz / Kucharz Śniadaniowy

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenia w gastronomii lub odpowiedniego wykształcenia w tym kierunku,
  • Umiejętności organizacji pracy,
  • Otwartości na naukę i chęci rozwijania swoich umiejętności,
  • Zdolności do efektywnej pracy zespołowej, zorientowania na wspólne cele,
  • Dbałości o czystość i higienę w miejscu pracy,
  • Biegłej znajomości języka polskiego.

Jeśli te cechy Cię opisują, chcemy Cię w naszym zespole!

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie składników do potraw,
  • Wsparcie w przygotowywaniu dań według wytycznych kucharza,
  • Przygotowywanie bufetu śniadaniowego,
  • Przygotowywanie dań z menu,
  • Utrzymanie wysokich standardów czystości i higieny zgodnie z BHP i HACCP,
  • Odpowiednie przechowywanie produktów.

Co oferujemy:

  • Umowę zlecenie lub umowę o pracę,
  • Dostęp do strefy fitness w hali sportowej,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Darmowy parking dla pracowników.

Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij swoje zgłoszenie na adres kontakt(at)activehotel.pl. Przesyłając aplikację, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Możesz w każdej chwili wycofać zgodę na przetwarzanie swoich danych, kontaktując się z nami. Masz także prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, usunięcia oraz inne prawa opisane w przepisach o ochronie danych osobowych.

Szczegóły dotyczące polityki prywatności znajdziesz na naszej stronie: activehotel.pl/hotel/klauzule-informacyjne.