KELNER/KELNERKA do restauracji w Kobyłce 25+ zł/h na rękę, Kobyłka

  • Kelnerki i barmanki
  • Kobyłka
  • 21 godzinę(y) temu
  • Porozumienie w sprawie wynagrodzeń
  • Zlecenie

Kelner/Kelnerka

O stanowisku:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klientów restauracji, dążąc do tego, aby każdy gość wychodził z uśmiechem. Zależy nam, aby klienci byli zadowoleni zarówno ze smaku i jakości jedzenia, jak i poziomu obsługi.

Czego oczekujemy:

Jeżeli jesteś osobą, która:

  • Szybko przyswaja nową wiedzę i akceptuje konstruktywną krytykę
  • Ma silną motywację, zaangażowanie oraz jest samodzielna w wykonywaniu obowiązków
  • Nie boi się odpowiedzialności za swoje decyzje
  • Jest stabilna emocjonalnie i potrafi radzić sobie w trudnych sytuacjach
  • Ceni sobie zaufanie i samodzielność w pracy
  • Jest sumienna, dokładna i punktualna
  • Potrafi pracować pod presją czasu, ale zawsze pozostaje przyjaźnie nastawiona do ludzi
  • Lubi pracować w zespole i cieszy się kontaktem z klientami

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klientów i kasy fiskalnej
  • Bezpośredni kontakt z gośćmi
  • Przygotowywanie kawy
  • Podawanie i odbieranie zamówień
  • Utrzymanie czystości w lokalu
  • Zamykanie i otwieranie zmiany
  • Kontakt z dostawcami

Wymagania:

  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • Gotowość do pracy zmianowej, także w weekendy
  • Dyspozycyjność min. 4 dni w tygodniu
  • Wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne
  • Znajomość języka angielskiego (mile widziana)

Oferujemy:

  • Miejsce pracy: Jana Pawła II 11A, 05-230 Kobyłka
  • Umowa zlecenie
  • Przeszkolenie i wsparcie
  • Przyjazna atmosfera w zespole

Jak aplikować:

Wyślij swoje CV (najlepiej w formacie PDF) na adres: schappytummy@gmail.com.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."