KELNER/ KELNERKA, Wrocław

  • Gastronomia
  • Wrocław
  • 28/08/2024
  • 28 zł - 29 zł /godzinowo
  • Zlecenie

Restauracja Rakietowa w Terminal Event Center we Wrocławiu przy ul. Rakietowej 33 poszukuje kelnerów/kelnerki do swojego zespołu!

Twój zakres obowiązków:

  • Bieżąca obsługa Gości w restauracji.
  • Obsługa konferencji oraz uroczystości okolicznościowych.
  • Dbanie o wyposażenie i estetykę restauracji.
  • Współpraca i wsparcie innych działów Centrum Eventowego.
  • Rozliczanie rachunków gości (obsługa kasy fiskalnej, terminala, POSa).

Nasze wymagania:

  • Pasja i chęć do rozwijania swoich umiejętności.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Zmysł estetyczny.
  • Dyspozycyjność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę (restauracja czynna jest 7 dni w tygodniu).
  • Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie – możliwość wyboru rodzaju umowy (umowa zlecenie, umowa o pracę).
  • Dużą samodzielność w działaniu, przy jednoczesnym wsparciu przełożonego.
  • Otwartość na nowe pomysły i ciekawe inicjatywy – cenimy różnorodność doświadczeń i pomysłów.
  • Miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole – nie jesteśmy korporacją!

Jeżeli jesteś osobą pełną energii i pasji do pracy w gastronomii, lubisz kontakt z ludźmi i chcesz pracować w zespole, który ceni kreatywność i innowacyjność, aplikuj już teraz i dołącz do nas!