Barmanka | Wysokie tygodniówki | Od zaraz, Gdańsk

  • Barmanka
  • Gdańsk
  • 23/04/2024
  • 4.500 zł - 7.500 zł /miesięczne
  • Pełny etat
  • Pilne

Klub Broadway Show poszukuję uśmiechniętej, komunikatywnej barmanki.

Wymagania :

  • Gotowość do pracy w godzinach nocnych od 20 do 4/5/6
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność
  • punktualność
  • doświadczenie na stanowisku barmanki mile widziane, ale nie konieczne
  • pełnoletość

Oferujemy :

  • Pracę w dynamicznym i ekscytującym środowisku klubowym z profesjonalnym zespołem
  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • umowę od pierwszego dnia pracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia na barze

Obowiązki;

  • Przygotowywanie drinków: zgodnie z recepturami klubowymi oraz indywidualnymi preferencjami klientów, dbając o estetykę i smak podawanych napojów
  • utrzymywanie porządku w barze : codzienne utrzymywanie czystości i porządku w przestrzeni roboczej, dbanie oraz utrzymywanie sprzętu w należytym stanie
  • przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i higieny
  • współpraca z zespołem: efektywna komunikacja i współpraca z innymi członkami zespołu, zapewniając płynność pracy oraz harmonijną atmosferę w lokalu.
  • obsługa systemu

Nie wymagamy doświadczenia na stanowisku barmnaki, ponieważ mamy przygotowany okres szkoleniowy od podstaw

Jeżeli jesteś gotowa do dołączenia do naszego zespołu, prześlij nam swoje CV